Pogoda jutro  Pogoda Poznań
19 9
Garbary/ Estkowskiego: „wybił szybę w samochodzie i spryskał twarz kobiety gazem łzawiącym”
j
niedziela, 19.03.2017 r.
godz. 12.27
j | niedziela, 19.03.2017 r., godz. 12.27
fot. Michał K / Twitter

Do incydentu miało dojść w w sobotę po południu. O zdarzeniu poinformował nas czytelnik, który był zbulwersowany zachowaniem jednego z kierowców. Na miejsce wezwana została policja i pogotowie. Sprawa jest wyjaśniana.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
12°C 1025 hPa
JUTRO
pogoda
19°C 1021 hPa
POJUTRZE
pogoda
20°C 1016 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

O incydencie poinformował nas czytelnik, który był świadkiem zdarzenia. W sobotę ok godz 17 na skrzyżowaniu Garbar i Estkowkiego doszło do brzydkiego zdarzenia. Pan na światłach wyskakuje z białego Peugeota dobiega do Nissana gdzie za kierownicą siedzi kobieta i po sekundzie wybija szybę żeby tego było mało spryskuje twarz kobiety gazem łzawiącym. Policja i pogotowie były na miejscu – pisze.

Policjanci potwierdzają, że takie zdarzenie miało miejsce. Mogę potwierdzić, że policjanci w sobotę interweniowali u zbiegu ulic Garbary i Eskowskiego. Według relacji kierowcy na ulicy Szylinga kobieta spowodowała kolizję i odjechała. Mężczyzna gonił ją przez całe miasto. U zbiegu ulic Garbary i Eskowskiego miało dojść do incydentu. Gdy policjanci przyjechali na miejsce zastali wybitą szybę w jednym z aut. Sprawa jest nadal wyjaśniana - mówi mł. asp. Piotr Garstka z biura prasowego wielkopolskiej policji.