Reklama

Zderzenie trzech samochodów na Rondzie Starołęka

fot. Andrzej/czytelnik
fot. Andrzej/czytelnik

Trzy samochody zderzyły się na Rondzie Starołęka przed godziną dwudziestą. W rejonie zdarzenia utworzyły się spore korki.

Informacje o zdarzeniu dotarły do poznańskich strażaków o godzinie 19:59 - Mogę w tej chwili potwierdzić, że doszło do zderzenia trzech samochodów. Interweniowały trzy zastępy straży pożarnej oraz dwa zespoły pogotowia, ale na tę chwilę nikt nie odjechał do szpitala - mówi dyżurny poznańskiej straży pożarnej. W miejscu zdarzenia tworzą się korki.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu to harmonia natury i komfortu. Odzyskaj energię i spokój nad morzem. +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA

  • Aktualizacja
    poniedziałek, 6.03.2017 r., godz. 21.26
    Aktualizacja
    poniedziałek, 6.03.2017 r., godz. 21.26
    Ostatecznie do szpitala odwieziona została jedna osoba.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie drugiego stopnia dla całego województwa!
33℃
20℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
20.60 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro