Pogoda jutro  Pogoda Poznań
11 1

Straż pożarna negatywnie zaopiniowała imprezę w Arenie

BS
piątek, 17.02.2017 r.
godz. 17.00
BS | piątek, 17.02.2017 r., godz. 17.00
Straż pożarna negatywnie zaopiniowała imprezę w Arenie
fot. Paweł Stanisław Nowak

W piątek dowiedzieliśmy się o negatywnej opinii wystawionej przez strażaków w związku z organizacją spektaklu "Skazany na bluesa". Organizacja imprezy zawisła na włosku, ale ostatecznie udało się spełnić dodatkowe wymagania strażaków.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
12°C 1015 hPa
JUTRO
pogoda
11°C 1022 hPa
POJUTRZE
pogoda
12°C 1020 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

W godzinach popołudniowych dotarła do nas informacja o negatywnej opinii strażaków, którzy opiniowali organizację spektaklu "Skazany na bluesa". Informację potwierdził rzecznik POSiR - Potwierdzam, że organizacja spektaklu "Skazany na bluesa" została zaopiniowana negatywnie przez strażaków. Było to o tyle zaskakujące, że to jest kolejna impreza w tym tygodniu, a wcześniej strażacy nie zwracali uwagi na żadne problemy. Mimo, że opinia strażaków nie ma charakteru decyzji, to podjęliśmy działania zmierzające do wyjaśnienia sytuacji - mówi Błażej Daracz, rzecznik POSiR i dodaje - Ostatecznie ustalono, że w trakcie imprezy w hali pojawią się dodatkowi strażacy, a impreza odbędzie się zgodnie z planem.

Rzecznik POSiR wyjaśnia też, że decyzja strażaków nie dotyczy całego obiektu. Nie są zagrożone inne zaplanowane w Arenie imprezy.