Jan Urban: pierwsza połowa pod dyktando Cracovii, w drugiej my prowadziliśmy grę

Trener Jan Urban nie mógł być zadowolony po wyjazdowej przegraną z Cracovią. Szkoleniowiec Lecha Poznań podkreślał, że jego podopieczni mają ogromne problemy ze zdobywaniem bramek.

Pasy pokonały wciąż jeszcze aktualnego mistrza Polski 2:0. - Pierwsza połowa była zdecydowanie pod dyktando Cracovii, która swoją przewagę udokumentowała dwoma golami. Gospodarze na przerwę schodzili z zasłużonym prowadzeniem. W drugiej części meczu to my prowadziliśmy grę. Czasami można być sfrustrowanym, bo zdarza się, że nie można trafić do siatki rywala. Ta druga połowa pokazała nam jednak jak ogromne mamy problemy ze zdobywaniem bramek - powiedział Jan Urban, cytowany przez lechpoznan.pl.

Szkoleniowiec znajdywał jednak powody do optymizmu. - Cieszy pojawienie się na boisku Marcina Robaka, który wrócił do nas po bardzo długiej przerwie. Po jego wejściu było widać, że potrafi utrzymać się przy piłce, a my mamy komu dośrodkowywać futbolówkę. Liczę na to, że w przyszłości ten zawodnik bardzo nam się przyda - stwierdził.