Warta pokonała Wisłę 1:0

Źródło: Wikipedia

Piłkarze Warty Poznań w sparingowym meczu rozegranym we Wronkach pokonali innego drugoligowca - Wisłę Płock 1:0. Zwycięską bramkę dał Zielonym Michalek, który skierował piłkę do własnej bramki.

W pierwszej połowie przeważali podopieczni Ryszarda Łukasika, którzy stworzyli sobie więcej sytuacji podbramkowych. Dogodnych sytuacji nie potrafili wykorzystać: Paweł Posmyk, Krzysztof Piosik i Alain Ngamayama.

Po przerwie gra się bardziej wyrównała a jedyna bramka spotkania padła w 59 minucie meczu, kiedy to z rzutu wolnego groźnie dośrodkowywał Iwanicki, a obrońca Wisły - Thomas Michalek próbując ratować sytuację skierował piłkę do własnej bramki.

Wisła Płock - Warta Poznań 0:1 (0:0)
Bramka: 0:1 Michalek (59.) - sam.

Warta: Szmatuła - Wrzesiński (67. Goliński), Steinke (46. Ignasiński), Truszczyński, Otuszewski - Posmyk (62. Pawlak), Jankowski, Lewandowski, Iwanicki (88. Marciniak) - Ngamayama, Piosik (83. Urbaniak).

Wisła: Radliński (46. Skrzypiec)- Żytko, Wyczałkowski (23. Michalek), Lasocki, Mierzwiński- Peszko, Krzyżanowski (75. Jasiński), Zawadzki (46. Sielewski), Gevorgyan (46. Staniszewski)- Bania (46. A. Mierzejewski), Kretkowski (60. Dylewski)