Wyjazdowa porażka JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań

Dwunastej porażki w sezonie doznały koszykarki JTC Pomarańczarni MUKS Poznań. Tym razem podopieczne Krzysztofa Koziorowicza okazały się słabsze od KSSSE PWSZ AZS Gorzów Wlkp.

Przyjezdne bardzo dobrze rozpoczęły spotkanie i po pierwszej połowie prowadziły sześcioma punktami. W trzeciej kwarcie miejscowe zdołały jednak wyrównać, a w ostatniej części przechyliły szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Po 15 kolejkach JTC Pomarańczarnia MUKS ma na swoim koncie 8 punktów, co daje obecnie 10. miejsce w tabeli.

KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 58:47 (16:17, 13:18, 13:7, 16:5)

KSSSE AZS PWSZ: Goodrich 19, Cain 12 (16 zb), Brown 10, Szajtauer 6 (17 zb), Naczk 4, B.Jaworska 3, Dźwigalska 2, Sobek 2.

JTC Pomarańczarnia MUKS: Taylor 17, Skobel 16, Skowronek 8, Dziwińska 3, Durak 2, Kaczmarczyk 1, Siemienas 0, Puc 0, Drop 0, Idziorek 0.