Reklama
Reklama

Nagie modelki ponownie promują producenta trumien

fot. Lindner
fot. Lindner

Już po raz siódmy firma Lindner z Wągrowca wydała kalendarz z nagimi modelkami. Promuje w ten sposób produkowane przez siebie trumny. Tym razem sesję wykonano w stylu retro.

Kalendarz ukazuje się od 2010 roku i zawsze odbija się w mediach szerokim echem. Pomysłodawcy nic sobie jednak nie robią z negatywnych opinii i konsekwentnie wydają kolejne jego wersje.

S. U. Bałtyk w Kołobrzegu - wypoczynek i rehabilitacja. Tutaj każdy dzień zaczyna się od szumu fal, uśmiechu personelu i troski o Twoje zdrowie. Sprawdź ofertę na www.subaltyk.pl
REKLAMA

- Kochamy retro! Kalendarz LINDNER 2016 wyraża tęsknotę za dawnymi czasami - za dżentelmenami w cylindrach i damami w koronkach. To powrót do źródeł, do tego, co klasyczne, wartościowe i prawdziwe. Każde zdjęcie jest ręcznie malowane, tak jak to robiło się kiedyś - czytamy w opisie tegorocznej edycji.

Koszt jednego kalendarza o wymiarach 50 na 30 centymetrów to 30 złotych. Zamówienia można składać przez internet.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

11℃
6℃
Poziom opadów:
9.4 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
4.10 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro