Remis rezerw Lecha, bramka Jevticia

Rezerwy Lecha Poznań zremisowały 2:2 z Ostrovią 1909 Ostrów Wielkopolski w sobotnim meczu grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej III ligi. Jedną z bramek zdobył Darko Jevtić. Mecz rozegrano we Wronkach.

Goście to jeden z najsłabszych zespołów tego szczebla rozgrywek. Do przerwy prowadzili gospodarze. Goście wyrównali po bramce Krystka, który wykorzystał zagranie Giecza z rzutu rożnego. Kilkaset sekund później ostrowianie już prowadzili, a trafieniem popisał się właśnie Giecz.
Wynik meczu ustalił Jevtić. Szwajcar, który ostatnio nieco mniej grał w pierwszym zespole, rozegrał pełne 90 minut. Wygląda więc na to, że nie pojawi się w wyjściowym składzie na niedzielne spotkanie pierwszego zespołu z Górnikiem Łęczna.
W czternastu kolejkach Lech II wywalczył 25 punktów. Do lidera, Jaroty Jarocin, traci 6 punktów.
Lech II Poznań - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2:2 (1:0)
Ostrovia 1909: Wronecki - Wachowiak, Reyer, Wiącek, Krawczyk, Błaszczyk, Krystek, Kucharski, Szymanowski, Michalski, Giecz
Lech II: Szady - M. Spychała, Dejewski, Cernomordijs, Szubertowski, Janasik, Zulciak, Jóźwiak, Jevtić, Sanocki, Kurbiel
Bramki: Kurbiel 43", Jevtić 87"- Krystek 59", Giecz 61"

Jest ostrzeżenie IMGW pierwszego stopnia. Również dla Poznania!