Porażka rezerw Lecha, bramka Kurbiela

Rezerwy Lecha Poznań, po emocjonującym spotkaniu, przegrały we Wronkach 2:3 z Pelikanem Niechanowo. Kolejny raz na listę strzelców wpisał się trenujący z pierwszym zespołem Piotr Kurbiel.

Gospodarze objęli prowadzenie dzięki samobójczemu trafieniu jednego z rywali, jednak przyjezdni szybko wyrównali. W 33.minucie Pelikan prowadził już 2:1 i takim rezultatem zakończyła się pierwsza połowa.

W 69. minucie bramkę zdobył Kurbiel. Zwycięstwo Pelikanowi zagwarantował świetnie dysponowany Marcin Trojanowski.

Lech II wywalczył do tej pory 17 punktów, co daje trzecią lokatę w tabeli grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej III ligi. Prowadzi Warta Poznań. Zieloni pokonali w sobotę Nielbę Wągrowiec i mają na swoim koncie 21 "oczek".

Lech II Poznań - Pelikan Niechanowo 2:3 (1:2)

Pelikan: Borowczak - Oczkowski, Bartkowiak ,Steinke, Maksymiv - Drzewiecki (Buszta 65"), Radomski, Otuszewski, Wolkiewicz - Bzdęga, Trojanowski (Izydorczyk 88")

Lech: Szady - Orłowski, Dejewski, Wojdak (Nawrocki 86"), Szubertowski - Janasik, Zulciak (Guldes 58"), Holman, Jóźwiak, Wasielewski (Gładosz 58") - Kurbiel