Warta wygrała z Ostrovią 2:0

Trzecioligowa Warta Poznań wygrała na własnym stadionie z Ostrovią 1909 Ostrów Wielkopolski i awansowała na piąte miejsce w tabeli. Spotkanie oglądała niewielu kibiców.

Podopieczni Tomasza Bekasa zdecydowanie przeważali od pierwszych minut spotkania, ale brakowało im klarownych sytuacji pod bramką Ostrovii. Dopiero w 29. minucie Krystian Łukaszyk popisał się rajdem i pewnym uderzeniem wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Po zmianie stron inicjatywa nadal należała do piłkarzy Warty, a wynik spotkania w 85. minucie ustalił Adrian Owczarek. Zwycięstwo zapewniło Warcie awans na piąte miejsce w tabeli III ligi, a w sobotę, 6 września o godz. 17:00 poznaniacy zmierzą się na własnym stadionie z zespołem Włocłavia Włocławek.

Warta Poznań - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2:0 (1:0)
Krystian Łukaszyk (29. minuta), Adrian Owczarek (85. minuta)

Warta Poznań: Mateusz Filipowiak - Dawid Czerniejewicz, Wojciech Onsorge, Adrian Laskowski, Krystian Łukaszyk, Filip Brzostowski, Alain Ngamayama, Artur Marciniak, Kacper Ciupa, Michał Ciarkowski, Łukasz Spławski oraz Dariusz Wróblewski, Dominik Drzewiecki, Gracjan Goździk i Adrian Owczarek.