Pogoda jutro  Pogoda Poznań
3 -2
zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
4°C 1007 hPa
JUTRO
pogoda
3°C 996 hPa
POJUTRZE
pogoda
4°C 998 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI
KaT
piątek, 18.10.2013 r.
godz. 07.06
Poznań: nocny wypadek autobusu MPK

Kwadrans przed godziną 2.00 na skrzyżowaniu al. Niepodległości i ulicy Powstańców Wielkopolskich doszło do wypadku z udziałem autobusu linii nr 232 i samochodu osobowego. Cztery osoby zostały ranne.

Informację o wypadku otrzymaliśmy od naszej czytelniczki. - Poważne zderzenie autobusu 232 z samochodem osobowym, chyba Golfem na  Niepodległości a Powstańców Wielkopolskich około godziny 2.15 - napisała Sylwia.

Dyżurny Nadzoru Ruchu MPK potwierdza, że takie zdarzenie miało miejsce. - Kwadrans przed godziną 2.00 otrzymaliśmy zgłoszenie o wypadku z udziałem autobusu linii nr 232 i samochodu osobowego. Doszło do niego na skrzyżowaniu ulicy Powstańców Wielkopolskich i al. Niepodległości. Cztery osoby zostały ranne. Nasz pojazd musiał zjechać do zajezdni - wyjaśnia dyżurny. - Przebieg zdarzenia ustala obecnie policja - dodaje.

Na miejscu działały cztery zastępy strażaków, pogotowie oraz policjanci. - Nasze działania ograniczały się do zabezpieczenia miejsca zdarzenia oraz usunięcia z jezdni płynów eksploatacyjnych, które wypłynęły z pojazdów - tłumaczy dyżurny wielkopolskich strażaków. - Z naszych informacji wynika, że osoby ranne nie miały poważniejszych obrażeń - dodaje.

ZOBACZ KOMENTARZE (14)
arrow
WASZE KOMENTARZE
1
avatar
seler: No tak. Znowu BWM...
~Autor: A gdzie "bo jeździć trzeba umieć"?
~Autor: Pewnie piecioglowy w swoim maluchu pijany w trzy dupy był, mam nadzieje że go aresztowali.
avatar
TouchMe: A tak BTW to na al.niepodległości można się nieźle naciąć jak się jedzie w nocy i nie patrzy na znaki.Takie małe uliczki jak Libelta, Fredry a na pierwszeństwie.A większość myśli ,że jak jedzie jedną z głównych ulic miasta, taką dwupasmową to wszędzie pierwszeństwo ma :)
~Autor: ~Autor: Pewnie piecioglowy w swoim maluchu pijany w trzy dupy był, mam nadzieje że go aresztowali. ...
Coś w tym musi być skoro go dzisiaj nie ma. :D
~Gość.: TouchMe: A tak BTW to na al.niepodległości można się nieźle naciąć jak się jedzie w nocy i nie patrzy na znaki.Takie małe uliczki jak Libelta, Fredry a na pier...
Ale, czy to zwalnia od patrzenia na znaki i MYŚLENIA?? ZA BEZMYŚLNOŚĆ WIELU ZAPŁACIŁO, CZYMŚ, CO JEST NAJDROŻSZE, ŻYCIEM!!!
~KK: ~: około godziny 2.15 [...] Kwadrans przed godziną 2.00
Ok, to może jakaś wspólna wersja? :)
~yyyy: TouchMe: A tak BTW to na al.niepodległości można się nieźle naciąć jak się jedzie w nocy i nie patrzy na znaki.Takie małe uliczki jak Libelta, Fredry a na pier...
Dlatego jadąc w nocy przez miasto i mając pierwszeństwo zwalniam przed skrzyżowaniami i wypatruję idiotów z bocznych, 2 razy już mnie to uratowało. Myśleć trzeba też za innych
avatar
czaarodziej666: Bo jeźdźic trzeba umieć!!!
~Autor: czaarodziej666: Bo jeźdźic trzeba umieć!!!...
Zmień płytę spamuchu!
~Autor: szkoda tylko że tymi idiotami czasami okazują się kierowcy autobusów... Z taką masą powinni jeździć jednak bardziej zachowawczo, nawet gdy są na pierwszeństwie... ~yyyy: Dlatego jadąc w nocy przez miasto i mając pierwszeństwo zwalniam przed skrzyżowania
avatar
BUS: Ale fuks, jechałem nim ale 1,5 godziny później :P
~Autor: Autobus jechał tak szybko, że drogę hamowania miał do następnego skrzyżowania prawie, a mówią zawsze że obojętnie czy jesteś na głównej czy nie, zachowaj szczególną ostrożność. Kierowca samochodu mógł go tak naprawdę nie zauważyć w pierwszej chwili i tak miał refleks, że zaczął hamować i dzięki temu wszyscy żyją. Poza tym młodziutki kierowca, podejrzewam że bez większego doświadczenia, a kierowca mpk powinien mieć na tyle oleju w głowie żeby nie wpadać na skrzyżowanie na pełnym bucie.
~korzym: Biały VW Golf...wbity w slup...wyglądało to tragicznie
1
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
codeimg
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum