Gergo Lovrencsics najlepszy w meczu z Widzewem

Gergo Lovrencsics został wybrany przez czytelników Epoznan.pl i widzów Telewizji WTK najlepszym piłkarzem Lecha Poznań w wygranym meczu z Widzewem Łódź 4:0.

To już piąte głosowanie, które zakończyło się zwycięstwem Gergo Lovrencsics. Węgier staje się najlepszym piłkarzem Lecha Poznań w rundzie wiosennej. W meczu z Widzewem Łódź rozegrał całe spotkanie, a w doliczonym czasie gry ustanowił wynik spotkania.

Lech Poznań - Widzew Łódź 4:0 (0:0)

Bramki: Mateusz Możdżeń (50. minuta), Kasper Hamalainen (60. minuta), Bartosz Ślusarski (74. minuta), Gergo Lovrencsics (90. minuta)
Żółte kartki: Łukasz Teodorczyk - Hachem Abbes
Sędzia: Tomasz Musiał (Kraków)
Widzów: 21104

Lech: Krzysztof Kotorowski - Tomasz Kędziora, Kebba Ceesay, Marcin Kamiński, Hubert Wołąkiewicz (75. Ivan Djurdjević) - Łukasz Trałka, Rafał Murawski - Mateusz Możdżeń, Karol Linetty (46. Kasper Hamalainen), Gergo Lovrencsics - Łukasz Teodorczyk (46. Bartosz Ślusarski)