Pogoda jutro  Pogoda Poznań
3 -2
Poznań za pół ceny” już za tydzień!
j
niedziela, 21.04.2013 r.
godz. 20.55
j | niedziela, 21.04.2013 r., godz. 20.55
fot. www.poznan.pl

Już po raz szósty zorganizowana zostanie akcja "Poznań za pół ceny". Osoby, które odwiedzą Poznań w dniach 27 i 28 kwietnia mogą liczyć na 50% rabat u wszystkich partnerów akcji.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
4°C 1007 hPa
JUTRO
pogoda
3°C 996 hPa
POJUTRZE
pogoda
4°C 998 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Akcja organizowana jest od 2008 roku przez Poznańską Lokalną Organizację Turystyczną. Ubiegłoroczna akcja była rekordowa pod względem ilości partnerów oraz atrakcji turystycznych. W akcji wzięło udział 150 partnerów miedzy innymi hotele, restauracje i muzea. Obsłużono ponad 70 tys. osób. Między innymi dzięki tej akcji miasto zwyciężyło w rankingu Fundacji Best Place. W tym roku organizatorzy spodziewają się podobnych wyników.

Akcja cieszy się coraz większą popularnością. Żyjemy w takim szalonym tempie i często nie korzystamy z atrakcji, które mamy na wyciągniecie ręki. Potrzebujemy do tego impulsu i ta obniżka jest właśnie takim impulsem – mówi Jakub Pindych, Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna.

W tym roku wśród partnerów znajdą się restauracje, hotele, teatry kina muzea i nie tylko. Jak informuje Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna - w 2013 roku będzie to między innymi tajny schron przeciwatomowy prezydenta Poznania, zbudowany na przełomie lat 50-tych i 60-tych. Odtajniono go kilka lat temu, do dziś zachowało się jego pełne wyposażenie. Z drugiej strony nie lada gratka czeka miłośników nowoczesnych wnętrz. Dla zwiedzających udostępniono także najnowocześniejszą w Polsce salę konferencyjną - Salę Ziemi w zmodernizowanym pawilonie 15 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Na nudę nie będą narzekać miłośnicy fortyfikacji. Po raz kolejny do zwiedzania jest przygotowywany jeden z 18 fortów XIX-wiecznej twierdzy fortowej, po którym oprowadzać będą przewodnicy przebrani w historyczne mundury, a na miejscu powstanie prawdziwy obóz wojskowy. Tym razem będzie to Fort VIIa, który będzie można obejrzeć po raz ostatni, bo już wkrótce powstanie tu biurowiec. Niesłabnąca popularnością cieszą się także wycieczki po Zamku Cesarskim, Farze, Traktem Królewsko-Cesarskim i wiele, wiele innych pomysłów na turystyczne odkrywanie Poznania.

Szczegółowe informacje dotyczące akcji można znaleźć tutaj, jednak należy zaznaczyć, że lista partnerów akcji jeszcze nie jest zamknięta i codziennie ich przybywa.

ZOBACZ KOMENTARZE (14)
arrow
WASZE KOMENTARZE
1
avatar
uraburaa: no to ja idę na kawkę do sheratona i będę sobie cały dzień siedział jak wielki pan i kiwał do pana redaktora!
~debeściak na epoznań: A to jest prawda,że w Mediamarkt też bedzie wszystko za pol ceny?
~poznań: Zlewki za pół ceny - już nie mogę się doczekać!
avatar
fiutek1: rok temu jak było poznań za pół ceny to do nowego zoo stałem jak kretyn półtora godziny! masakra
~omijajcie poznań szerok: łukiem. pośmiewisko na skale ogolno europejską. dziurawe ulice , obesrane chodniki, centrum zdewastowane wyglądające jak slums i śmierdzące szczochami, zakefione gołebimi srajami.I dziwicie się , że nikt w Polsce nie lubi POznaniaków.
~Autor: A zarzygane, krzywe chodniki już posprzątane ?, piasek po zimie sprzątnięty ? Wstydu urzędasy nie macie - w mieście syf a wy gości do miasta zapraszacie. Robicie wstyd przyzwoitym mieszkańcom. Przez to wasze nieudolne zarządzanie to miasto nie jest warte nawet funta kłaków!
~PoZnAnIaK: Lubie "Poznań za pół ceny" ponieważ za pół ceny mogę dostać to, czego bym normalnie za darmo nie wziął
~A buch go pałą!: ~omijajcie poznań szerok: łukiem. pośmiewisko na skale ogolno europejską. dziurawe ulice , obesrane chodniki, centrum zdewastowane wyglądające jak slums i śmierdzące szczochami...
Uwaga! Troll na necie!!!
~Autor: f***ek1: rok temu jak było poznań za pół ceny to do nowego zoo stałem jak kretyn półtora godziny! masakra...
I co.Przyjeli cię?
avatar
~Małyjanio: f***ek1: rok temu jak było poznań za pół ceny to do nowego zoo stałem jak kretyn półtora godziny! masakra...
Gdybyś powiedział że przyszedłeś w odwiedziny do rodziny, to by Cie wpuścili bez kolejki i jeszcze za darmo;-)
~at: kwietniowy termin jest do bani. w 2011 odbyło sie to w czerwcu i było mnostwo ludzi.w zeszlym roku było duzo gorzej, kwietniowy termin byl spowodowany Euro .Dlaczego w tym roku nie wrocono organizacji w czerwcu?
~Autor: ~at: kwietniowy termin jest do bani. w 2011 odbyło sie to w czerwcu i było mnostwo ludzi.w zeszlym roku było duzo gorzej, kwietniowy termin byl spowodowany...
może właśnie chodzi o to, żeby nie było zbyt dużo ludzi? :D
~Autor: uraburaa: no to ja idę na kawkę do sheratona i będę sobie cały dzień siedział jak wielki pan i kiwał do pana redaktora!...
NIE WIERZĘ WŁASNYM OCZOM!!!!!!!!!!!!!!! GDZIE TY BYŁEŚ TYLE CZASU, KIEDY CIĘ NIE BYŁO???????
1
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
codeimg
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum