Pogoda jutro  Pogoda Poznań
6 4
Uprawiają seks w Termach Maltańskich
BS
środa, 16.01.2013 r.
godz. 00.53
BS | środa, 16.01.2013 r., godz. 00.53

Niewinne igraszki czy gorszenie postronnych osób? W Internecie można natknąć się na informacje o osobach, które strefę saun Term Maltańskich wykorzystują do erotycznych spotkań. Władze ośrodka przyznają, że problem istnieje, ale zapewniają, że reagują na każdy przypadek nieobyczajnych zachowań.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
5°C 998 hPa
JUTRO
pogoda
6°C 1000 hPa
POJUTRZE
pogoda
7°C 1004 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Komentarze na temat nietypowego wykorzystania saun można znaleźć w Internecie. Na jednym z portali czytamy - Pozdrawiamy Pana z parowej z pokaźnym wzwodem, który obserwował nasze delikatne igraszki, szkoda że się speszył i wyszedł. W kolejnym wpisie - Napaleńców jest sporo. Zazwyczaj znajdziesz kogoś, kto poluje na przygodny seks.

Przedstawiciele Term Maltańskich przyznają, że problem istnieje - Wiem, że były takie rzeczy sygnalizowane przez pracowników obsługi saun. Tak mogę powiedzieć. Natomiast nie chciałabym wchodzić w detale - mówi Alina Furmaniuk, rzeczniczka Term Maltańskich. O sprawę pytamy seksuologa - No jest klasyczny wojeryzm i ekshibicjonizm. Wojeryzm to jest podglądanie i czerpanie satysfakcji, a ekshibicjonista to jest możliwość obnażania się - mówi Izabela Turbaczewska-Brakoniecka. W Internecie pojawiła się też grupa, które swoje cele opisuje tak - Wyłącznie dla panów, którzy mają fantazje związane z basenem, szatnią czy sauną i potrzebę pokazywania się nago w szatniach basenowych, saunach.

Pracownicy Term twierdzą, że problem jest monitorowany, a pracownicy reagują na każdy przypadek nieobyczajnych zachowań - Mogę powiedzieć, że obsługa saun jest uczulona na różnego rodzaju zachowania. A jest to strefa wymagająca dodatkowej opieki i pieczy - dodaje Furmaniak. W skrajnych przypadkach interweniować może policja, która erotyczne zabawy w miejscu publicznym uznaje za czyn nieobyczajny - Jest to wykroczenie, za które grozi kara aresztu, ograniczenia wolności oraz grzywny do 1500 złotych - wyjaśnia Iwona Liszczyńska z wielkopolskiej policji.

Okazuje się jednak, że łaźnie od wieków wiążą się z seksualnością - Warto też wspomnieć Kochanowskiego, który w XVI wieku używał słowa łaźnia, które było synonimem stosunku seksualnego. I właśnie dlatego w XVI wieku pojawił się zakaz wspólnego zażywania łaźni przez kobiety i mężczyzn - podsumowuje Krzysztof Bondyra, socjolog z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza.

ZOBACZ KOMENTARZE (142)
arrow
WASZE KOMENTARZE
123
~Autor: ~Autor: Jestem ciekaw jak w biegu się przesiadła na przednie siedzenie?Chyba w tym momencie się chłopcze obudziłeś :) Dobrze,że młodzież jeszcze umie fantazjo...
masz pandę z kratką i brak poczucia humoru
~Jacek: ~Autor: Jestem ciekaw jak w biegu się przesiadła na przednie siedzenie?Chyba w tym momencie się chłopcze obudziłeś :) Dobrze,że młodzież jeszcze umie fantazjo...
Może po prostu była szczupła ;-)
avatar
miko6969: Co to kogo obchodzi ja się pytam? Nie od dziś wiadomo że to przyjemne. Najlepszy numer to fakt że Termy zleciły obsadzanie gęstą zielenią terenu przy zewnętrznych saunach bo kolesie onaniści lukali pod płotem.
avatar
lutnia: ~Autor: Jestem ciekaw jak w biegu się przesiadła na przednie siedzenie?Chyba w tym momencie się chłopcze obudziłeś :) Dobrze,że młodzież jeszcze umie fantazjo...
Świat jest właśnie niefajny przez takich jak ty. Sztywnych ludzi nie mających dystansu i nie wiedzących co to jest ironia.
~saunowicz maltański: ja tam chodzę systematycznie i miło jest popatrzyć na cycuszki:) czasem faktycznie są jakieś akcje ale bez przesady :) nikomu to chyba nie robi krzywdy:P
~Polak: ~Autor: Jestem ciekaw jak w biegu się przesiadła na przednie siedzenie?Chyba w tym momencie się chłopcze obudziłeś :) Dobrze,że młodzież jeszcze umie fantazjo...
Akurat miałem okazję obserwować zaistniałe zdarzenie z tym że to nie było Tesco a na austostradzie A2 !! chyba że wtedy jechali do tego drugiego Tesco.. ? No więc laska uchyliła tylnią szybę koleś przednią i już bokiem się wślizgnęła a potem działo się oj działo .. Nie będę tu w szczegóły wchodził ale jak to Pani na filmiku z Term mówiła akcja była SPORADYCZNIE - BARDZO CZĘSTO więc wyobraź sobie co tam się działo!!!
~Maniek: Najlepiej niech termy zrobią taki jeden dzień w tygodniu wieczorem gdzie z saun i basenów można korzystać nago. I wtedy tych co to peszy nie będą przychodzić. Ja z moją dziewczyną nie raz już uprawialiśmy seks na Termach i to na saunie i w szatni. Na saunie zdażyło się nawet raz z inną parą.
avatar
miko6969: ~Maniek: Najlepiej niech termy zrobią taki jeden dzień w tygodniu wieczorem gdzie z saun i basenów można korzystać nago. I wtedy tych co to peszy nie będą przy...
Takie nagie dni organizowane są na basenach w Czechach. Ale dla Polaków to "tchórzliwe pepiki". Nie mogę się doczekać kiedy widok gołego dupska nie będzie wzbudzał takiej sensacji. To skutki tych wieków reglamentacji seksu przez księży, wpajania poczucia winy i zła czychającego w cielesności. Nie dajmy się tej obłudzie. Pani z Term aż się zaróżowiła jak o tym mówiła.
~Autor: ~Maniek: Najlepiej niech termy zrobią taki jeden dzień w tygodniu wieczorem gdzie z saun i basenów można korzystać nago. I wtedy tych co to peszy nie będą przy...
Oddać swoją dziewczne innemu MUSICIE się bardzo kochać.
~Maniek: ~Autor: Oddać swoją dziewczne innemu MUSICIE się bardzo kochać....
A pisałem że to był seks z wymianą? Czytaj ze zrozumieniem idioto
~JA: Komentarz zdjęty z emisji przez redakcję za złamanie regulaminu.
avatar
TakiSpamerek: dobry pomysł teraz pojadę i bd sex =.= a już dawno o tym myślałem :P
~Autor: Przy spadającym przyroście naturalnym dla rozwoju miasta Termy powinny nagradzać, a nie piętnować osoby, które tam uprawiają seks.
~Democracy Now: Sex jest zdrowy, daje radość, poczucie satysfakcji, rozszerza naczynia krwionośne, poza tym ludzie, którzy uprawiają sex przynajmniej raz dziennie przez przynajmniej 5 dni w tygodniu żyją o 10-15 lat dłużej. Jednocześnie zmniejsza stany depresyjne, więc nie bawmy się w śledczych a powiedzmy innym na zdrowie. "By żyło się lepiej... wszystkim :)"
avatar
MietekZeFranowa: Proponuje zmienić nazwę na SPERMY MALTAŃSKIE!!!!!!!!!!!!!!!!!
~gold_sugar: zapraszam na zbiornik - owy profilek :* kiss :*
~Marian Paździoch: MietekZeFranowa: Proponuje zmienić nazwę na SPERMY MALTAŃSKIE!!!!!!!!!!!!!!!!!...
Hahaha, dobre
~Autor: czy autor tego artykułu to ksiadz?? ludzie kto zajluje sie taki sprawami ,chyba każdy jest dorosły a ten co to napisał to dziewica ???
~autor1: hmm, jakos dziwnie,że wśród zwolenników publicznego ciupciania i spuszczania sie na kafelki (obyście się przylepili dupskami do lepkich siedzisk) sa tylko samce?
avatar
pepe: Seksu uprawiać nie wolno , konopii uprawiać nie wolno , a co wolno ?
avatar
espe: pepe: Seksu uprawiać nie wolno , konopii uprawiać nie wolno , a co wolno ?...
wolno jeździć po POlskich drogach usianych fotoradarmi.
avatar
Tryndamar: espe: wolno jeździć po POlskich drogach usianych fotoradarmi....
Kłamstwo. Drogi nie są usiane fotoradarami. Znów więc kłamiesz podobnie jak kłamiesz w sprawie katastrofy smoleńskiej, kłamiesz, że 10-ty miesiąc roku to listopad, kłamiesz w sprawie WOŚP, kłamiesz w sprawie polityki, kłamiesz, że Tramino jest porozbijane bo nie jeździły krótko na Piątkowską, a okazało się, że to przez wystający krawężnik, kłamiesz we wszystkim, o czym tutaj piszesz. Jesteś cynicznym hipokrytą i obłudnym chamem, który zatrudnił sobie funfleka adwokata Banitę do lizania dupy i powtarzania twoich kłamstw.
~Kościół: ~Kościół: Niech się wala gdzie chcą i kogo chca. My też walimy wszystko co się rusza a najbardziej dzieci. Ważne żeby nam kasę dawali na tacę a Państwo żeby daw...
Za co te minusy?!!!!!!! Przecież mówimy wprost na czym nam zależy.
~his****: Komentarz zdjęty z emisji przez redakcję za złamanie regulaminu.
~rys*****: Komentarz zdjęty z emisji przez redakcję za złamanie regulaminu.
~PAR**: Komentarz zdjęty z emisji przez redakcję za złamanie regulaminu.
~Kasia: czwarki vistaria kobiece wieczorki od 18:30-20:30
~det**********: Komentarz zdjęty z emisji przez redakcję za złamanie regulaminu.
~Jesteście porąbani: Ja się nie rozbieram przed obcymi. Moja nagość to moja prywatność. Jak ktoś chce se oglądać innych uprawiających seks to niech se pornosa obejrzy. Pewnie właśnie też dla tego mało ludzi chodzi na termy, że oprócz wysokich cen wprowadza się goliznę, kamery w szatniach itd.
~ONA: A może należałoby wpierw stwierdzić, komu te zachowania przeszkadzały? Bo znamy z poznańskich osiedli przypadki, gdy podążającym na sumę emerytkom przeszkadzały pary siedzące na ławkach i doprowadzały do tychże ławek usuwania... :)
~Autor: no to mam kolejny powod by nie chodzic na baseny i inne tego typu rozrywki do tej pory nie chodzilam bo brzydzilo mnie to ze ludzie sie nie myja przed basenem no sorry ale brzydze sie nie chce grzybicy itp i nikt mi nie wmowi ze to stare czasy ze teraz jest inaczej.... wracajac do tematu, seks jest piekny ale z osoba ktora sie kocha, jest to akt milosny, ceremonia a nie sport ludzie juz dawno o tym zapomnieli teraz juz nie jest wazne z kim i gdzie liczy sie z byle kim i byle gdzie ale czy naprawde trzeba molestowac ludzi takim tanim zachowaniem ????? nie sadze.
~tomaj: ~Autor: no to mam kolejny powod by nie chodzic na baseny i inne tego typu rozrywki do tej pory nie chodzilam bo brzydzilo mnie to ze ludzie sie nie myja prz...
i tym tłumaczysz swoje rzadkie posuwanko? :) seks jest radością życia i nalezy to robic póki można
~Autor: ~Autor: no to mam kolejny powod by nie chodzic na baseny i inne tego typu rozrywki do tej pory nie chodzilam bo brzydzilo mnie to ze ludzie sie nie myja prz...
od razu widac, ze cos takiego jak sex, omija Cie z daleka... btw wiesz jak powstaje woda,ktora masz w kranie ?
~Autor: niestety, zyjemy w czasach kiedy ekshibicjonizm - czy to fizyczny czy psychiczny - jest na porządku dziennym. Ludzie na potęge obnażają się na Fejsach i innych Twitterach albo w saunach i spa. A jaka ideologie do tego dorabiaja.... "Zasady saunowania" i inne tego typu androny. Najwiecej tych "prawdziwych saunowiczow" rektutuje się sposród z naturystów (wejdzie na ich fora). To te same typy, ktore z luboscia chodza na roznego rodzaju depilacje okolic intymnych (laserowe i inne, ale najwazniejsze ze robione w gabinetach bo to przeciez takie fajnie pokazywc swoje du..py iinym), przescigajac sie potem na forach w opowiesciach jakie to zdrowe modne i niezbedne dla zycia. Zenada.
~pleban: tak, najlepiej przed kamerami i z byle kim
~tusc: palikota tam kto nie widział? ;p
~fan*****: Komentarz zdjęty z emisji przez redakcję za złamanie regulaminu.
~2diabelkinocy: swingersi górą ;D ;D
~Bodo: Dziwi mnie,że basen za pieniądze miasta organizuje nagie sauny i daje pożywkę zboczeńcom. Jak to możliwe?? Czy to jest zadanie samorządu, za nasze pieniądze....DRAMAT. Powinny polecieć głowy.
~Autor: ~Maniek: Najlepiej niech termy zrobią taki jeden dzień w tygodniu wieczorem gdzie z saun i basenów można korzystać nago. I wtedy tych co to peszy nie będą przy...
Żenada, i czym tu się chwalić.
avatar
Poyzn: Czego to te miastowe nie wymyślą. U nas latem jak się taplamy w sadzawce ppoż. przy remizie naszej OSP nikomu do głowy takie głupoty nie przychodzą. Co innego podczas żniw. W takim miękkim stogu siana, ale z babą, jest uważam znacznie przyjemniej, niż w tym publicznym, gorącym parowym zbiorniku. :)
~Niemen: Dla mnie termy maltańskie to kurestwo. Począwszy od pracowników a skończywszy na klientach.
123
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
codeimg
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum