Pogoda jutro  Pogoda Poznań
19 9
zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
12°C 1025 hPa
JUTRO
pogoda
19°C 1021 hPa
POJUTRZE
pogoda
20°C 1016 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI
ZTM: zmiany na linii nr 45
KaT
wtorek, 23.10.2012 r.
godz. 12.04

Od 5 listopada Zarząd Transportu Miejskiego wprowadza zmiany na trasie autobusów linii nr 45. Pojazdy kursy będą kończyć na pętli Kacza, a dodatkowo nie będą się poruszać ulicą Bukowską na odcinku od Przybyszewskiego do Grochowskiej.

Już od poniedziałku, 5 listopada, nastąpią zmiany na linii autobusowej nr 45. Przypomnijmy, że linia 45 jest jedną z dwóch, które pojawiły się w rozkładzie po likwidacji linii autobusowej A łączącej Rataje i osiedle Kopernika. Obecnie autobusy linii nr 45 kursują pomiędzy rondem Kaponiera, a os. Kopernika. Co się zmieni?

- Kursy linii nr 45 zostaną na stałe wydłużone do pętli Kacza oraz skierowane przez ulicę Przybyszewskiego i Marcelińską. Tym samym nie będą realizowane kursy ulicą Bukowską na odcinku od Przybyszewskiego do Grochowskiej - informuje Łukasz Domański, dyrektor ZTM.

Taką trasą będą kursować autobusy:

Linia nr 45:
KACZA – Mrągowska – Jawornicka - Promienista - Jugosłowiańska - Bułgarska - Marcelińska – Przybyszewskiego - Bukowska – RONDO KAPONIERA

To nie koniec zmian od 5 listopada. Od tego dnia wydłużone zostaną 3 kursy linii nr 64 do pętli Puszkina, a autobusy linii nr 95 w dni robocze będą kursować ze zwiększoną częstotliwością.