Reklama
Reklama

Królowej Jadwigi: wypadek z udziałem bryczki konnej

Około godziny 18.30 na ulicy Królowej Jadwigi doszło do poważnego wypadku z udziałem bryczki konnej i samochodu osobowego. Ranne zostały trzy osoby. W wypadku udział brały dwa konie. Jeden z nich zginął na miejscu.

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Królowej Jadwigi i Półwiejskiej. - Doszło tam do zderzenia samochodu osobowego i bryczki konnej - informuje dyżurny wojewódzkiej straży pożarnej. - Ze wstępnych informacji wiemy, że ranne zostały trzy osoby. Poważne obrażenia miała kobieta, woźnica bryczki. Poturbowane są też konie. Wiem, że na miejsce wezwano weterynarza - dodaje.

Interesujesz się zdrowym odżywianiem? Chcesz zostać dietetykiem? Nie zwlekaj! Dołącz do naszej Drużyny.
REKLAMA

Najnowsze informacje:

- W zdarzeniu udział brała bryczka oraz samochód osobowy marki Citroen. Z naszych informacji wynika, że bryczka czekała na przejazd przez skrzyżowanie jadąc od strony ulicy Dolna Wilda. Samochód poruszał się ulicą Królowej Jadwigi od strony ronda Rataje. Prawdopodobnie przyczyną wypadku były spłoszone konie - tłumaczy Iwona Liszczyńska z wielkopolskiej policji.

W wypadku ranne zostały trzy osoby. - To kobieta, woźnica bryczki oraz kierowca i pasażer samochodu osobowego. W wyniku zdarzenia jeden z koni padł na miejscu. Drugiemu pomocy udzielił weterynarz - wyjaśnia.

Około godziny 20.45 na skrzyżowaniu przywrócono normalną organizację ruchu.

Reklama

Najpopularniejsze komentarze

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW rozszerza ostrzeżenie o upale na całą Wielkopolskę
33℃
18℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
12.01g/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro