Reklama
Reklama

Ósmego marca Manifa na Półwiejskiej

fot. KWP w Poznaniu
fot. KWP w Poznaniu

Tradycyjnie już w Dniu Kobiet odbędzie się Manifa. Tym razem myślą przewodnią wydarzenia będzie walka z przemocą wobec kobiet.

Happening odbędzie się w czwartek o godzinie 18:30 na ulicy Półwiejskiej (nieopodal Starego Marycha). Organizatorem Manify jest poznański oddział Amnesty International.

Zapraszamy do Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu, gdzie komfort, spokój i nadmorski klimat tworzą idealne warunki do wypoczynku. +48 94 355 34 44 [email protected]
REKLAMA


Tegoroczna Manifa odbywa się pod hasłem "Walcz z przemocą wobec kobiet", a w jej trakcie zbierane będą podpisy pod petycją w sprawie ratyfikacji Konwencji Rady Europy w sprawie zapobiegania i zwalczania przemocy wobec kobiet i przemocy domowej.

- Zachęcamy również uczestników i uczestniczki do przyniesienia na Manifę lampionów, latarek itp., aby rzucić symboliczne światło na kwestie przemocy wobec kobiet i przemocy domowej - mówi Urszula Skonecka z poznańskiego oddziału Amnesty International.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

19℃
12℃
Poziom opadów:
5.1 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
3.80 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro