Pogoda jutro  Pogoda Poznań
3 -1
Polcon: targi fantastyki - zobacz zdjęcia
j
sobota, 27.08.2011 r.
godz. 21.34

W Poznaniu trwa jeden z największych konwentów fantastyki w kraju Polcon. To raj dla miłośników fantastyki i gier planszowych.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
3°C 1002 hPa
JUTRO
pogoda
3°C 1009 hPa
POJUTRZE
pogoda
4°C 998 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich można spotkać się z czołowymi pisarzami fantastyki z kraju i zagranicy. Chętni mogą wziąć udział w warsztatach pisania opowiadań fantastycznych.

Na targach fantastyki nie zabraknie również turniejów gier komputerowych i planszowych, w tym zawodów w World of Warcraft. Zdaniem organizatorów na targach może pojawić się nawet około trzech tysięcy gości.

Polcon to cykliczny festiwal fantastyki naukowej. Każda edycja odbywa się w innym mieście. W Poznaniu zakończy się w niedzielę.

ZOBACZ KOMENTARZE (9)
arrow
WASZE KOMENTARZE
1
avatar
Holt: jak na internetowy serwis powinniście zatrudnić sobie fotografa... fotki komórką to naprawdę szczyt profesjonalizmu...
avatar
uraburaa: oni już szukali jeleni, którzy im za friko zdjęcia będą robić! nawet tu była ich grupowa fotka, ale chyba się szybko opamiętali hie hie!
~Autor: Holt: jak na internetowy serwis powinniście zatrudnić sobie fotografa... fotki komórką to naprawdę szczyt profesjonalizmu...
Mnie to bardziej wyglada na wyciete kadry z jakiegos reportazu (strzelam ze z WTK). Co nie zmienia faktu, ze profesjonalizm pelna geba
~luka: wykonanie zdjęć - dziadostwo
~...: Co za analfabeta to pisał? Co na najlepszą, polską książkę fantasy? MUCHOMOR?
avatar
uraburaa: nie obrodziło w tym roku widać po głównym zdjęciu! oj nie obrodziło!
~?: Milo widziec, ze jest jeszcze mlodziez, ktora nie wystaje pod zabka z browarem przy niezapomnianych bitach z Maniek.
~Autor: LEGIA KING
~Ziommm : Pomyliło Ci się ziom LEGIA SUCKS miało byś nie nie dziękuj poprawiłem bo musiałem ale następnym razem staraj się nie robić takich błędów... POZdro!
1
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
codeimg
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum