Lech przegrał z GKS-em. Minuta po minucie.

GKS Bełchatów pokonał Lecha Poznań 1:0 w meczu 8. kolejki ekstraklasy. Wynik spotkania ustalił w 62. minucie Jacek Popek.

GKS Bełchatów - Lech Poznań 1:0
Bramka: Jacek Popek(62. minuta)
Żółte kartki: Bocian, Tanevski, Poźniak, Drzymont - Arboleda
Sędziował: Hubert Siejewicz (Białystok)
Widzów: 5200

GKS: Łukasz Sapela - Zlatko Tanevski, Marcin Drzymont, Mate Lacić, Jacek Popek - Marcus Vinícius, Janusz Gol (82.Grzegorz Fonfara), Łukasz Bocian, Kamil Poźniak (85.Dawid Nowak), Maciej Małkowski - Marcin Żewłakow (55.Grzegorz Kuświk)

Lech: Jasmin Burić - Marcin Kikut, Bartosz Bosacki, Manuel Arboleda. Luis Henríquez - Sławomir Peszko (67.Joël Tshibamba), Kamil Drygas, Siergiej Kriwiec, Semir Štilić, Jacek Kiełb (83. Seweryn Gancarczyk) - Artjoms Rudņevs (67.Artur Wichniarek)

Prześledź spotkanie minuta po minucie:
93 min. - Dziękuję za uwagę i życzę spokojnego weekendu Tomasz Woźniak.
93 min. - Sędzia Hubert Siejewicz kończy spotkanie GKS Bełchatów - Lech Poznań 1:0.
93 min. - Rzut rożny dla GKS Bełchatów i wszystko wskazuje na piąte zwycięstwo gospodarzy w nowym sezonie.
92 min. - Znakomita kontra gospodarzy zakończona strzałem głową Kuświka. Buric ratuje Lecha.
92 min. - Drygas zbyt mocno zagrał do Stilica i zza linii bocznej gospodarze. Piłka wraca do Lecha.
90 min. - Lech próbował dośrodkowania z prawej strony, ale od bramki rozpocznie Łukasz Sapela.
90 min. - Zza linii bocznej Zlatko Tanevski z GKS Bełchatów, a sędzia doliczył trzy minuty.
89 min. - Kamil Drygas faulował Dawida Nowaka i rzut wolny dla gospodarzy. Piłka w posiadaniu GKS.
87 min. - Joel Tshibamba ładnie dośrodkowuje do Artura Wichniarka, ale napastnik Lecha na spalonym.
86 min. - Marcin Kikut zatrzymuje Dawida Nowaka, który był bliski sytuacji sam na sam z Buricem.
85 min. - W Lechu Seweryn Gancarczyk zastąpił Jacka Kiełba, a Dawid Nowakzmienił Kamila Poźniaka w GKS.
83 min. - Lech oblega połowę gospodarzy, ale Łukasz Sapela jest dziś w doskonałej dyspozycji.
81 min. - Janusz Gol opuszcza boisko, a strzał Semira Stilica z wolnego mija bramkę Łukasza Sapeli.
80 min. - Gospodarze grają chwilowo w dziesiątkę. rzut wolny dla Lecha, a do zmiany szukuje się Gancarczyk.
79 min. - Da Silva dośrodkowuje w pole karne Lecha, ale poznaniacy wyprowadzają kontrę. Rzut wolny dla Lecha.
78 min. - GKS Bełchatów wyprowadza groźne kontry po akcjach Lecha. Szczególnie groźny jest da Silva. Rzut rożny dla GKS.
75 min. - Rzut wolny dla Lecha. Dośrodkowanie w pole karne, ale piłkę znów łapie Łukasz Sapela.
73 min. - Lech odpowiada kontrą, ale znów brakuje szczęścia. Chwilę później okazje marnuje Tshibamba.
71 min. - Groźna kontra GKS. Jacek Popek dogrywa do Małkowskiego, ten strzela, a Jasmin Buric ratuje Lecha.
69 min. - Luis Henriquez przegrywa pojedynek z da Silvą i zatrzymuje go faulem. GKS ma rzut wolny.
67 min. - Lech zmienia ustawienie i zaczyna grać bardziej ofensywnie. GKS groźnie kontruje.
66 min. - Zmiany w zespole Lecha Poznań. Schodzą: Sławomir Peszko i Artjoms Rudnevs, a zastąpią ich Wichniarek i Tshibamba.
66 min. - Gospodarze zatrzymują atak faulem. Zlatko Tanevski faulował Sławomira Peszko. Rzut wolny dla Lecha.
62 min. - Niestety Lech Poznań traci bramkę. Zdobywcą gola dla gospodarzy Jacek Popek po podaniu Małkowskiego.
61 min. - GKS ma rzut wolny pośredni. Jasmin Buric ustawia długi mur piłkarzy Lecha i sam w nim staje.
60 min. - Poważny błąd Bartosza Bosackiego, ktory zagrał piłkę do Jasmina Burica. rzut wolny dla GKS z pola karnego Lecha.
59 min. - Żółta karta dla Zlatko Tanevskiego, ktory zatrzymał faulem Sławomira Peszko. Rzut wolny dla Lecha.
58 min. - Piłkarze Lecha grają wolno. Będą zmiany, aby przyspieszyć grę zespołu Jacka Zielińskiego.
58 min. - Gra toczy się w środkowej strefie boiska, a trener Jacek Zieliński rozmawia z kierownikiem zespołu.
56 min. - Lech poprawił swoją grę i ma pierwszy rzut rożny w tej połowie. Niestety słabe wykonanie.
54 min. - Zmiana w zespole gospodarzy. Na boisko wchodzi Grzegorz Kuświk, a schodzi Marcin Zewłakow.
53 min. - Robi się gorąco pod bramką Lecha. Manuel Arboleda przerywa atak da Silvy faulem i otrzymuje żółtą kartkę.
52 min. - Kontra gospodarzy lewą stroną. Małkowski zagrywa na prawą stronę do da Silvy, ale akcję przerywa Henriquez.
51 min. - Szybkie podanie do Jacka Kiełba, który pędzi do roguprawą stroną, ale brak precyzyjnego dośrodkowania.
49 min. - Lech bliski straty gola i tylko złe wykonanie da Silvy i Łukasza Bociana ratuje Kolejorza.
49 min. - Zaczęła się wymiana ciosów. Zagranie Jacka Kiełba przejmują gospodarze i rusza kontra GKS.
47 min. - Zza linii bocznej Marcin Kikut. Gra toczy się w środkowej strefie boiska, a piłkę przejmuje GKS.
47 min. - Kolejny poważny błąd Manuela Arboledy w tym sezonie. Jasmin Buric ratuje Lecha od straty bramki.
46 min. - Ładna akcja Lecha. Semir Stilic zatrzymany faulem przez Łukasza Bociana i żółta kartka dla zawodnika GKS.
46 min. - Obie jedenastki już na murawie stadionu w Bełchatowie. Rozpoczyna zespół Lecha Poznań.
45 min. - Zdecydowana przewaga Lecha Poznań w statystykach po pierwszej połowie. Po przerwie czas na bramki.
45 min. - Sędzia Hubert Siejewicz kończy pierwszą połowę. na tablicy bezbramkowy remis. Przerwa potrwa 15 minut.
45 min. - Bosacki już wrócił na boisko, a Luis Henriquez oddał strzał. Sędzia dolicza 1 minutę.
44 min. - Bardzo groźne zderzenie Bartosza Bosackiego z Poźniakiem. Kapitan Lecha potrzebuje pomocy lekarza.
43 min. - Gra toczy się w środkowej strefie boiska. GKS zatrzymuje atak Lecha faulem i mamy rzut wolny.
41 min. - Duża przewaga Lecha Poznań, ale brakuje dobrego podania zakończonego bramką. Strzał Luisa Henriqueza.
39 min. - Niestety bardzo niewidoczny jest w tym spotkaniu Sławomir Peszko, a to duża strata dla ataku.
38 min. - Szybka i ładna akcja Lecha zakończona strzałem Semira Stilica. Dobrze broni Sapela.
36 min. - Niestety atak zakończony spalonym, na którym znalazł się Artjoms Rudnevs. Nadal remis 0:0.
36 min. - Manuel Arboleda spokojnie podaje piłkę do Jasmina Burica aby rozpocząć nową akcję.
35 min. - Kolejna próba Lecha, ale zagranie-strzał Semira Stilica trafia prosto w ręce Sapeli.
33 min. - Sergei Krivets przegrywa pojedynek biegowy z Łukaszem Bocianem, który po odebraniu piłki groźne strzela.
33 min. - Kamil Drygas przegrywa pojedynek z Golem i zatrzymuje akcję ręką. Rzut wolny dla gospodarzy.
31 min. - Kolejna próba Lecha. Semir Stilic zagrywa do Sławomira Peszko, ale piłkę blokują obrońcy GKSu.
30 min. - Lech cofnął się pod swoją bramkę i liczy na wyprowadzenie kontry. Efekt takiej gry to próba strzału Woźniaka z GKS-u.
28 min. - Gra toczy się w środkowej strefie boiska. GKS zadowolony z remisu i doskonale móruje dostęp do bramki.
27 min. - Pod pole karne gospodarzy wybrał się już nawet Bartosz Bosacki. Zza linii bocznej GKS.
25 min. - Silva faulował Luis Henriquez i mamy rzut wolny dla Lecha Poznań. Kolejny faul, teraz leży Marcin Kikut.
23 min. - Obrońcy Lech grają już prawie przy środku boiska. Sergei Krivets potrzebuje pomocy lekarza.
22 min. - Na spalonym Małkowski i rzut wolny dla Lecha. Piłka już pod bramką gospodarzy i próba główki Rudnevsa.
21 min. - Kibice zgromadzeni na trybunach oglądaja spokojne spotkanie. Bliżej zdobycia prowadzenia Lech.
19 min. - GKS próbuje stworzyć sobie okazję na zdobycie bramki szybkim podaniem do Marcina Zewlakowa.
18 min. - Sławomir Peszko stracił piłkę i Popek rozpoczyna kontrę GKS Bełchatów, ale piłka wraca do pomocników Lecha.
17 min. - Gra toczy się w środkowej strefie boiska. Zza linii bocznej Lech Poznań i przewaga po stronie Kolejorza.
17 min. - Trener Jacek Zieliński ogląda spotkanie z trybun. Nadal obowiązuje kara Ekstraklasy SA.
15 min. - Kolejna łada akcja Lecha. Kikut dośrodkował z prawej strony, Rudnevs próbował strzału, ale ostatecznie spalony.
14 min. - GKS zatrzymuje Sergeia Krivetsa faulem. Rzut wolny dla Lecha Poznań. Nadal remis 0:0.
13 min. - Kolejny błąd GKS Bełchatów w ataku i piłka w posiadaniu Lecha. Kolejna próba przebicia się przez obronę GKS.
12 min. - Ładna akcja Lecha Poznań. GKS traci piłkę, Stilic zagrywa do Rudnevsa, a jego strzał broni Sapela.
10 min. - Przewaga ma już Lech, który wręcz okupuje połowę gospodarzy. Bliski dobrej okazji był Semir Stilic.
9 min. - Bramkarz gospodarzy Sapela łapie piłkę na raty. Okazji do strzału szukał Manuel Arboleda.
8 min. - Luis Henriquez wywalczył dla Lecha rzut rożnu z lewej strony boiska. Dośrodkowanie Krivetsa.
6 min. - Dużo prostych błędów - głównie po stronie Lecha Poznań. Marcin Kikut potrzebuje pomocy lekarza.
6 min. - Rajd Jacka Kiełba prawą stroną boiska i dośrodkowanie w pole karne. Niestety brak adresata.
4 min. - Pierwszy rzut rożny dla zespołu Jacka Zielińskiego. Obrońcy Bełchatowa spokojnie wybijają.
2 min. - Gra toczy się w środkowej strefie boiska. Oba zespoły chcą osiągnąć przewagę. Nadal remis 0:0.
1 min. - Groźna akcja Bełchatowa i rzut rożny. Manuel Arboleda nerwowo wybija piłkę i rusza atak Lecha.
1 min. - Mecz 8. kolejki ekstraklasy Lecha Poznań w Bełchatowie z GKS-em prowadzi Hubert Siejewicz.
1 min. Skład Lecha: Jasmin Burić - Luis Henriquez, Bartosz Bosacki, Manuel Arboleda, Marcin Kikut - Sergei Krivets, Kamil Drygas - Jacek Kiełb, Semir Stilić, Sławomir Peszko - Artjoms Rudnevs.