Czołowe zderzenie roweru z taksówką
| mk | aktualizacja: Czwartek, 26 sierpnia 2010 roku, godzina 20:50 | Podziel się: ![]()
|
Przejazdy dla rowerów mogą być niebezpieczne. Przekonał się o tym cyklista, który w środę pod wieczór na ul. Dąbrowskiego, na wysokości ul. Botanicznej, zderzył się z zawracającą taksówką.

Fot. Zbigniew Skibniewski
Przednie koło roweru zostało wygięte pod oponą zawracającego samochodu. Poturbowanego cyklistę zabrało pogotowie.
| POWIĄZANE WIADOMOŚCI |
| NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI |
|
| WASZE KOMENTARZE | [1] |
| DODAJ KOMENTARZ | | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~ | zaloguj | zarejestruj |
![]() | 541 tysięcy czytelników | nr 1 w Poznaniu | 100% poznański kapitał |
Witold Kundzewicz redaktor naczelny Kasia Żurowska, Joanna Wachowska, Tomasz Woźniak, Remigiusz Koziński, Bartosz Stańda redakcja Jacek Maglewski, Piotr Gębura IT | |||















No ja bym to widział, dokładnie na odwrót, przynajmniej w dużych miastach przy obecnym natężeniu ruchu i korkach, jeśli tylko będzie dpisywać pogoda, będziemy widzieć coraz więcej rozwerów, bo są niejednokrotnie szybsze, niż samochody w korkach.
Jesteś w dużym błędzie rowerzystów przybywa i to w dość dużym tempie .Fakt że część jest mało widoczna dla kierowców bo starają się omijać miejsca o dużym natężeniu samochodów ale nie wszędzie się tak da niestety .
Fakt! padało juz od 15 bez przerwy...moze to o inna srode chodzi? np zeszłego roku?
Odnoszę nieodparte wrazenie ,że masz coś z kopulą nietegez
Jakoś w Dortmundzie jest większy ruch niż w takim małym Poznaniu a mamy rok 2010 i jakoś rowerzyści funkcjonują między samochodami i odwrotnie,jaki kraj tacy rowerzyści i kierowcy:-)
Tramwajem do pracy jadę około 30-40 min, rowerem 15-20
co TY mowisz????? te lenie wogole albo nie odbieraja albo nie przyjezdzaja!!!!! lepszy sposob to zlozenie lusterek jak ma kierowca troche rozumu to sie kapnie oco chodzi.
Pochwal się swojrj dupie
Idżty gnoju
Spróbój szczęścia
mamy cie pedale w dupie!
no właśnie o takiej postawie napisałem: wrogość, nienawiść i fanatyzm władcy 4 kółek.kto niezmotoryzowany - ten pedał
na wschód od Berlina Azja się zaczyna-a widać to po treści postu,he,he.
jeżeli masz pedała w dupie to znaczy,że nastawiłeś dupy pedałowi czyli lubisz to to znaczy,że jesteś bi albo też pedałem-ot taki wniosek mój,he,he.
No ale nie zapewnia komfortu podróży na rowerze brak ścieżek rowerowych, długa zima i częste opady. No i jeszcze musi być prysznic w pracy.
Nożem lepiej. Szybciej powietrze schodzi. Czasem zdarza mi się też łamać lusterka ale przy tym jest dużo hałasu. Nieopodal tego miejsca gdzie był wypadek parkowała na drodze rowerowej pani z kwiaciarni. Po kilku ww akcjach pani już tam nie parkuje
Nie do końca się sprawdza dzwonię dosyć często czasem trochę czekam jaki efekt ale z tą skutecznością bywa różnie .np.blisko pracy mam szkołę podstawową jak samochody parkują w drodze p.poż dzwonię czasem po 2 godzinach podjadą jak nikogo już niema a czasem wcale .
pewnie jesteś z tego dumny aż pękasz w szwach , nie zdziw się jak postawisz rowerek koło sklepu na chodniku i ci go piesi połamią i podepcą.