Lech Poznań wygrał z Dinamo Batumi 5:0

Było to spotkanie II rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy. Po dwie bramki strzelili Amaral i Skóraś.

Mecz rozpoczął się o 18:00. Już w 10 minucie gola dla Lecha strzelił skrzydłowy Michał Skóraś, który nieco później próbował strzelić kolejnego gola z dystansu około 30 metrów, jednak tym razem piłka zatrzymała się na prawym słupku. W 24 minucie meczu kolejny gol dla Lecha tym razem w wykonaniu Joao Amarala. W 33 minucie znowu skrzydłowy Skóraś strzelił gola dla swojej drużyny. Pierwsza część meczu zakończyła się wynikiem 3:0 dla Lecha.

W drugiej części meczu, w 64 minucie gola znowu strzelił Amaral. Celując piłkę w lewy róg bramki zmylił bramkarza. Piątą i ostatnią tego meczu bramkę strzelił dla Lecha Mikael Iskak. Dzięki temu wynikowi Lech jest w świetnej sytuacji przed meczem rewanżowym w II rundzie eliminacji Ligi Konferencji Europy.