Reklama
Reklama

Nożownik z psem zaatakował dwie osoby w Zaniemyślu

Stopklatka z nagrania rozpowszechnianego w serwisach społecznościowych

O niebezpiecznym zdarzeniu informują mieszkańcy gminy Zaniemyśl.

Według relacji mieszkańców w nocy z poniedziałku na wtorek na os. Grzybowym w Zwoli miał grasować mężczyzna z psem. Miał wejść do jednego z domów i ranić mieszkańca nożem. Później ta sama osoba miała pojawić się też na ul. Konwaliowej, gdzie zaatakowany został pracownik jednej z firm kateringowych. Mężczyzna z psem próbował też dostać się do zaparkowanych na os. Kwiatowym samochodów.
W sprawie zatrzymano 36-latka z Poznania.

ÓSMIOKLASISTO sprawdź swoje preferencje zawodowe-TEST ON-LINE. Gratis dla wszystkich wybierających profil medyczny. Warto poznać swoje zainteresowania, preferencje naukowe. Profesjonalne testy predyspozycji zawodowych.
REKLAMA

Mieliśmy tam interwencję, podczas której policjanci zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę, który miał przy sobie nóż - mówi w rozmowie z WTK asp. Edyta Kwietniewska oficer prasowy policji w Środzie Wielkopolskiej. Dwie osoby zostały ranne w tym zdarzeniu, nie są to rany zagrażające życiu. Czynności w tym zakresie jeszcze trwają, w zależności od tego jakie materiały zgromadzą takie zarzuty zostaną mu przedstawione - dodaje.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW ostrzega przed burzami z gradem w Wielkopolsce
16℃
10℃
Poziom opadów:
4.7 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
3.88 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro