Reklama

Robert Biedroń przyjechał do Poznania

fot. Przemysław Łukaszyk

Kandydat na prezydenta RP najpierw zbierał podpisy na Starym Rynku, a później spotkał się z poznaniakami w Scenie na Piętrze przy ulicy Masztalarskiej.

Jak już wcześniej informowaliśmy w piątek Robert Biedroń rozpoczął swoją wizytę w Wielkopolsce. Najpierw europoseł pojawił się w Lesznie. To miasto, o którym PiS zapomniał. Problemem jest ciągle zmniejszana liczba połączeń z Wrocławiem i Poznaniem, co zmusza ludzi do przesiadania się do samochodów. Z gestem pogardy wobec ochrony zdrowia, który ostatnio posłanka PiSu pokazała w Sejmie, mieszkańcy mieli okazję zapoznać się nawet wcześniej. Zamknięto tutaj ostatni oddział chorób wewnętrznych i nie przyznano dofinansowania lokalnemu szpitalowi. Leszno to piękne miasto, które zasługuje na więcej! - komentuje swoją wizytę europoseł.

Po południu kandydat Lewicy na prezydenta RP przyjechał do Poznania, gdzie na Starym Rynku zbierał podpisy, a następnie udał się na spotkanie z mieszkańcami w Scenie na Piętrze przy ulicy Masztalarskiej. Wieczorem był gościem Wieczoru WTK.

W sobotę Robert Biedroń odwiedzi kolejne wielkopolskie miasta - Gniezno, Konin i Kalisz.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

20℃
8℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
17.42 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro