Pogoda jutro Pogoda Poznań
1812
Lato na Targach
EVENT
trwa od Piątek, 2017.06.23 do Niedziela, 2017.08.27
Czy weźmiesz udział? Wezmę udział Być może Nie

Międzynarodowe Targi Poznańskie już po raz piąty zapraszają do spędzenia wakacji w ramach akcji „Lato na Targach”. Targowy ogród zamieni się w miejską plażę z leżakami, placem zabaw i codziennymi animacjami. Dodatkowo Targi uruchamiają letnie kino plenerowe i cykl tematycznych projektów weekendowych.

- Będzie to miejsce kreatywnej, nieskrępowanej zabawy, leniwego odpoczynku i aktywności sportowych. Razem z firmą Garte, która projektuje przestrzeń letniego relaksu, chcemy stworzyć miejski ogród, w którym będą spotykać się poznańskie rodziny i ich przyjaciele. Będą tu drewniane siedziska, kwiatowe kaskady i zacienione zakątki. Do tego piaskownice i boiska, do których budowy wykorzystamy prawie 600 ton piasku oraz plac zabaw, którego urządzenie zapewnia Partner „Lata na Targach” – firma Lars Laj – mówi Karolina Nawrot z Centrum Prasowego MTP.

W programie znajdą się zajęcia piłkarskie prowadzone na świeżym powietrzu przez Akademię Reissa. Będzie też możliwość grania w ping-ponga, siatkówkę i badmintona. Targi udostępnią jedną ze swoich hal na potrzeby toru wrotkarskiego i zajęć jazdy na rolkach z instruktorem.

Miłośnicy gier będę mogli zagrać w planszówki, a bibliofile wymienić się książkami w ramach akcji bookcrossingu. W soboty goście będą mogli umówić się na piknik i wspólne grillowanie. Na miejscu będzie działała wypożyczalnia sprzętu plażowego, gdzie za darmo będzie można wypożyczyć leżaki, gry, zabawki i piłki.

W każdy czwartek począwszy od 6 lipca będzie działało letnie kino kulinarne pod patronatem targowych restauracji „Garden City”. Przez osiem kolejnych tygodni w leżąc na leżakach, będzie można zobaczyć smakowite propozycje filmowe, których wspólnym mianownikiem będą kulinarne inspiracje.

- W tym roku stawiamy na projekty tematyczne. Pięć wakacyjnych weekendów będzie zarezerwowanych na festyny sportowe, naukowe czy historyczne – informuje Karolina Nawrot.
Akcja „Lato na Targach” rozpocznie się 23 czerwca muzycznym festynem i potrwa do 27 sierpnia. Wszystkie atrakcje są bezpłatne. Szczegółowe informacji na temat godzin otwarcia i harmonogramu „Lata na Targach” można będzie znaleźć na stronie http://www.mtp.pl/lato/.

• zobacz więcej informacji o Międzynarodowe Targi Poznańskie
• Zapisz się do naszego newslettera - najświeższe wydarzenia codziennie na Twój e-mail

 
WASZE KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~zaloguj | zarejestruj
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
codeimgNie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
Do poprawnego działania mechanizmu dodawania komentarzy wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek.