Reklama
Reklama

GTR: kolejne zmiany w organizacji ruchu

fot. PIM

Kierowców czekają kolejne zmiany w organizacji ruchu w rejonie Górnego Tarasu Rataj.

Obecnie trwa układanie nawierzchni asfaltowej w rejonie skrzyżowania ulic Żegrze i Bobrzańskiej oraz Chartowo i Wiatracznej. Ten etap prac zakończy się w sobotę 29 czerwca. Drugi etap tych prac rozpocznie się 30 czerwca.

Interesujesz się zdrowym odżywianiem? Chcesz zostać dietetykiem? Nie zwlekaj! Dołącz do naszej Drużyny.
REKLAMA

Jak informują PIM, na czas realizacji drugiego etapu - przynajmniej do czwartku 4 lipca - z ruchu wyłączona będzie południowa część skrzyżowania ul. Chartowo, Wiatracznej i Żegrze.

Ruch będzie poprowadzony w następujący sposób:

- objazd do ulicy Chartowo poprowadzony zostanie ulicami Bobrzańską, Kurlandzką oraz Piaśnicką,

- dojazd do ul. Chartowo od ul. Bolesława Krzywoustego będzie możliwy ul. Kurlandzką i Piaśnicką (w związku z zamknięciem prawoskrętu z ul. Wiatracznej w ul. Chartowo),

- dojazd do osiedli mieszkaniowych w obrębie ulicy Żegrze zostanie zapewniony przez tymczasową jezdnię wybudowaną w pasie rozdziału, która umożliwi zawracanie.

Na odcinku od ronda Żegrze do os. Lecha wykonawca ułożył już ponad połowę torów. Na większości wspomnianego odcinka istnieje już również kanalizacja deszczowa.

- Na rondzie Żegrze trwają roboty wykończeniowe związane z zakładaniem zieleni. Trwają również prace związane z odwodnieniem torowiska na zjeździe do tunelu Franowo oraz roboty wykończeniowe na murze oporowym tego zjazdu - informują PIM.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
13℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
2.62 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro