Reklama
Reklama

Zmiany na A2 i korki!

fot. Autostrada Wielkopolska

Od nocy z piątku na sobotę i od poniedziałku na rozbudowywanej autostradowej obwodnicy Poznania obowiązuje nowa organizacja ruchu.

Zgodnie z zapowiedziami inwestora, między 7.00 i 19.00 kierowcy jadący w stronę Warszawy mają do dyspozycji tylko jeden pas ruchu na odcinku pomiędzy węzłami Poznań Zachód i Poznań Komorniki. Zarówno w poniedziałek, jak i we wtorek, układana tu będzie docelowa warstwa nawierzchni. Autostrada Wielkopolska sugeruje mieszkańcom, by do wtorku ograniczyć korzystanie z obwodnicy - niestety będą się tu tworzyć korki.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA

Równocześnie przypominamy, że w długi weekend pojawiła się jeszcze jedna zmiana na obwodnicy. Pomiędzy węzłami Poznań Luboń i Poznań Komorniki zamknięto jezdnię południową (w kierunku na Warszawę), a kierowcy w dwie strony (po dwa pasy ruchu w każdą stronę) poruszają się po jezdni północnej.

Na trasie już teraz tworzą się korki, które rozlewają się na trasę S11 - kierowcy jadący w stronę Poznania od Kórnika stoją już za węzłem Koninko.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Wraca lato! Od środy w Poznaniu ponownie zacznie robić się cieplej
20℃
15℃
Poziom opadów:
0.4 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
8.71 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro