Reklama
Reklama

Przesiadują na ławce i zaczepiają przechodniów. "Łukasiewicz chyba przewraca się w grobie"

fot. Czytelnik

Jak informuje nasz Czytelnik policjanci i strażnicy miejscy niemal każdego dnia wzywani są na skwer Ignacego Łukasiewicza.

Codzienny widok z placu zabaw na ławkę Łukasiewicza. Każdego dnia interweniuje tu policja, straż miejska a osoby pijane i pijące ciągle siedzą i zaczepiają ludzi, żebrząc o pieniądze na piwko... Załatwiają potrzeby fizjologiczne w pobliskich krzakach, na widoku bawiących się dzieci. Czy miasto nie może nic z tym zrobić? Łukasiewicz chyba przewraca się w grobie... - pisze nasz Czytelnik.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA

Policjanci przyznają , że miewali takie zgłoszenia ze skweru zlokalizowanego pomiędzy ulicami Grobla, Za Groblą i Mostową w Poznaniu. Często jest tak, że jak funkcjonariusze przyjeżdżają ławka jest już pusta. Mogę jedynie potwierdzić, że takie zgłoszenia od mieszkańców bywały i że policyjne patrole w tym miejscu odbywają się częściej - mówi nam podkom. Maciej Święcichowski z biura prasowego wielkopolskiej policji.

Policjanci przypominają, że aby cokolwiek zgłosić nie trzeba nawet wykonywać telefonu można korzystać z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Reklama

Najpopularniejsze komentarze

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Wraca lato! Od środy w Poznaniu ponownie zacznie robić się cieplej
20℃
15℃
Poziom opadów:
0.4 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
9.77 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro