Reklama
Reklama

Kolejny etap remontu ul. Piaśnickiej. Od jutra zmiany!

Zdjęcie ilustracyjne | fot. ZDM

Na czas prac ulica Piaśnicka stanie się jednokierunkowa - będzie można jechać w stronę ul. Chartowo.

Od wtorku (23 kwietnia) przystępujemy do frezowania, anastępnie układania nowej nawierzchni - informuje ZDM. Na czas robót ulica będzie jednokierunkowa wstronę ul. Chartowo. Zachowany zostanie dojazd do osiedla - dodaje.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA

Z utrudnieniami muszą się tez liczyć pasażerowie komunikacji miejskiej. Zmienione zostaną trasy autobusów linii nr 181, 192 i 232:

- Autobusy linii nr 181 jadące w kierunku ronda Rataje kursować będą ulicami Chartowo i Wiatraczną do ulicy Inflanckiej i dalej trasą bez zmian.

- Autobusy linii nr 192 i 232 jadące w kierunku ronda Rataje, po dotarciu do skrzyżowania Chartowo-Piaśnicka, zawrócą na skrzyżowaniu i będą kontynuować jazdę ulicami Chartowo i Wiatraczną do ulicy Inflanckiej i dalej trasami bez zmian.

- Na trasie objazdu autobusy będą zatrzymywać się na przystankach "Os. Lecha" (dla linii T1) i "Os. Czecha" na ul. Chartowo oraz "Os. Lecha II" na ul. Wiatracznej.

- Pomijane przez te autobusy - i jednocześnie wyłączone z użytkowania - będą przystanki "Orle Gniazdo" i "Os. Tysiąclecia" na ul. Piaśnickiej w kierunku ronda Rataje.

- W kierunku Franowa i szpitala przy ul. Szwajcarskiej autobusy kursować będą na trasach bez zmian.

Źródło ZDM, ZTM.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW rozszerza ostrzeżenie o upale na całą Wielkopolskę
36℃
22℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
24.77g/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro