Pogoda jutro  Pogoda Poznań
18 10
zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
17°C 1016 hPa
JUTRO
pogoda
18°C 1015 hPa
POJUTRZE
pogoda
15°C 1013 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Paweł Pietrzyk z podpoznańskiego Bolechowa jednak nie kandyduje

mk/KaT
poniedziałek, 26.04.2010 r.
godz. 18.16

Stolica Wielkopolski miała aż dwóch kandydatów na Prezydenta RP. Byli to Paweł Pietrzyk oraz Roman Sklepowicz. Ten pierwszy nie zgłosił się jednak do Państwowej Komisji Wyborczej. Dziś o 16.15 minął ostateczny termin zgłaszania kandydatów na prezydenta.

Były kandydat Paweł Pietrzyk jest autorem hipotezy genowej. Jak podaje na swojej stronie internetowej: „(...) jest to przełom światowy w genetyce i w obszarze widzenia – postrzegania świata”.

Jak dalej wyjaśnia: „Zrozumienie hipotezy genowej jednoznacznie pozwala na uzmysłowienie sobie że na dobre opiera się ŻYCIE odstające od tego co jest naturalne karane umniejszeniem genetycznym. Uszkodzenie genetyczne jest tożsame z niecnym czynem osoby. Nie spełnianie naturalnej konstrukcji ŻYCIA uformowanej przez STWÓRCĘ – ŹRÓDŁO ŻYCIA czyli nie czynienie dobra jest powodem upadku osoby. Pod każdym względem i osoba jest umniejszona energetycznie, intelektualnie i fizycznie (nie mylić z ograniczeniami osób powstałymi przez wszelkie formy gwałtu na nich, jako skutek gwałtu). Są umniejszenia w obszarze cielesnym, w obszarze komunikacji, w obszarze myślenia”.

Szczegółowy opis teorii Pawła Pietrzyka można odnaleźć na stronie naturaswiata.pl.

Z naszych informacji wynika, że Paweł Pietrzyk jest właścicielem Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu oraz we Wrocławiu. Pracownicy szkoły nie zaprzeczyli tej informacji, jednak odmówili komentarza w tej sprawie. Paweł Pietrzyk kontynuuje również pracę swojego ojca, Jerzego Pietrzyka, jako Prezes Zarządu Spółki Założycielskiej WSZiB. Z naszych źródeł wynika również, iż kandydat na Prezydenta RP jest właścicielem firmy PASSAT Group Sp. z o.o., do której należy m.in. TAXI ACI.