Pogoda jutro Pogoda Poznań
71
BLOGI: ZŁY LOKATOR
9 września 2017
NEWS. Atak Nożownika na Prezydenta Poznania. Jacek Jaśkowiak cudem przeżył i się nie boi !
liczba odsłon: 2878
ATAK NOŻOWNIKA

Deszczowo rozpoczął się rok szkolny 2017/2018 w Poznaniu. Bez spodziewanych korków mimo całkowitego zablokowania centrum miasta przez setki budowlańców, którzy dostali rozkaz przebudowy ul.Święty Marcin za jedyne 120 milionów złotych. Te pięćset metrów ulicy zostanie wkrótce pozbawione drzew, chodników i kolorowych asfaltów a już na wiosnę 2019 roku każdy człowiek w Polsce będzie chciał tu przybyć i popodziwiać ,,Ósmy Cud Świata" co go nam Jacek Jaśkowiak z Maciejem Wudarskim fundnęli. Oczywiście mylą się Państwo sadząc że wydanie tych 120 milionów w jakikolwiek sposób wpłynie na wygląd otoczenia. Za te 120 milionów wg Wodza Poznania zostaną bowiem wyremontowane tylko i wyłącznie powierzchnie płaskie czyli chodniki, kwietniki i asfalciki (oczywiście na czerwono wylewane ku chwale tęczowego towarzystwa). Elewacje budynków jak straszyły tak będą straszyć.

Zamieszanie w centrum nie zdziwiło nas, bowiem już przez całe wakacje drogowcy z ZDMu w pocie czoła ćwiczyli ,,sztuki brukarskie" na skrzyżowaniu Królowej Jadwigi i Drogi Dębińskiej (przy AWF). Osobiście uważamy że swoje paluchy w remoncie maczali urzędnicy miejscy najwyższego szczebla bo obróbki studzienek chodnikowych przypominają nam wszystkie dwuletnie dokonania Tęczowego Jacka.

Zdjęcie użytkownika Jarosław Pucek.Zdjęcie użytkownika Jarosław Pucek.
Zdjęcie użytkownika Jarosław Pucek.

Zatem teraz przynajmniej będziemy mieli pewność że to będą bardzo dobrze wydane 120 banieczek.


Znalezione obrazy dla zapytania straznik miejski poznan

Jacek Jaśkowiak słynie zresztą z dobrze wydanych publicznych pieniędzy. Jakieś dwa lata temu tuż po objęciu fotela Prezydenta Miasta w spektakularny sposób wyremontował sobie owalny gabinecik fajolskimi meblami z IKEA (500 tysi) a także sąsiadującą z nim ubikację (180 tysi) w Urzędzie Miasta z trzema kibelkami i pisuarem sztuk jeden. Całości dopełniały dwie umywalki i szczotka do butów. Wiadomo taka ,,speszjal" do butów za 10 tysięcy złotych co sobie Jacek kupił w Berlinie, a Jacek ciuchy kupuje tylko w Berlinie. I już myśleliśmy że Tęczowy IMAM nic już nie wymyśli a tu proszę.  Nasz kumpel budowlaniec z pobliskiej budowy, który systematycznie odwiedza ów komfortowy przybytek kiedy przypędzi go potrzeba zauważył, że od 01 września przed drzwiami WC dyżuruje rosły Strażnik Miejski. Swoja drogą bardzo grzeczny gdyż za każdym razem wita naszego kolegę mocnym ,,Dzień Dobry. Witamy." Pierwotnie myśleliśmy że pomaga otwierać automatyczne drzwi do ustępu, bo strasznie są wolne i niewygodne swoja drogą i jakby ktoś naprawdę się spieszył to mógłby nie zdążyć.  A tu nie o to chodzi. Całą tajemnicę rozwiał wczoraj portal epoznan.pl.

Otóż okazuje się że Strażnik Miejski to ,,bodyguard" znaczy prywatny ochroniarz Prezydenta Jacka Jaśkowiaka.

,,Mieliśmy bardzo nieprzyjemny przypadek kilka miesięcy temu. Niezrównoważona osoba weszła do gabinetu i zaczęła wymachiwać nożem przed oczami sekretarki" - mówi Jędrzej Solarski, zastępca prezydenta Poznania.

Znaczy jakiś WKURWiony mieszkaniec Miasta Poznania nie wytrzymał, złapał za nóż kuchenny i poleciał do Samozwańczego Imama Jacka Jaśkowiaka, by wymierzyć mu w końcu sprawiedliwość. Jacek zamach oczywiście przeżył ale, aż dziw bierze że się swoją bohaterską postawą nie pochwalił nawet na facebooku. Znaczy z dużym prawdopodobieństwem przypuszczamy, że ów zdesperowany nożownik musiał być jakimś niekoniecznie śniadym Jacka znajomym. Cóż ,,taki mamy klimat" cytując klasyka. Wszak u Prezydenta z jednej strony anarchiści z drugiej strony imigranci a z trzeciej rowerowi wariaci i eldżibitowi dewianci. Żelazny elektorat Jaśkowiaka POWALA. Bywa że dosłownie czemu BURCZYMUCHA Jaśkowiak co to się terrorystów nie boi nie powinien się dziwić.

Zatem nasz rodzimy celebryta może czuć się już jak na zachodzie Europy, bo pierwszy atak terrorystyczny w Poznaniu uważamy mu za zaliczony. Tym samym Poznań dołączył do największych miast Eurazji. A my już wiemy, że jak Jackowi w końcu uda się  sprowadzić do Poznania imigrantów to po prostu przydzieli do ochrony każdemu Poznaniakowi Strażnika Miejskiego i będzie bezpiecznie. No może w ramach oszczędności i mógłby przydzielić po Strażniku Miejskim każdemu imigrantowi i byłoby taniej, ale wtedy nazwany byłby rasistą a tego przecież nie ścierpi.


Jacek Jaśkowiak musi odejść.

zlylokator@gmail.com
WASZE KOMENTARZE
[1]
Jaki prezydent, taki zamach.
wreszcie ktoś nagłośnił sprawę bo tęczowy pedalista do tej PO-ry taki tajemniczy, że PO-prostu PO-wala człowieka, iż się tym swoim bohaterstwem nie PO-chwalił. Punkty do kampanii wyborczej u tęczowych jak nic by PO-szły
jaki zamach taki cthislam
Generalnie odnoszę wrażenie, że autor tego bloga ( wreszcie nie piszący o sobie, że nie ma poglądów politycznych ) byłby przeszczęśliwy gdyby jednak ktoś tego noża na Jaśkowiaku użył.
Coś ci, Lokatorze, jakby wena odpływa - weź się do roboty, już po wakacjach!
Nożownik? Atakował Prezydenta Poznania? Poproszę o odczyt z monitoringu... Prędzej uwierzę w to, że jakiś kochać chciał zatłuc sekretarkę, która odrzuciła jego zaloty.
Komentarz zdjęty z emisji przez redakcję za złamanie regulaminu.
jaskowiak-jak ci nie wstyd miec taka zone??? Sa siebie warci. Wstydze sie ze Poznan ma tak pory-paniego prezidenta.
INFORMACJA : Nie mozna dodawac na tym blogu komentarzy jest jakas ukryta blokada. Epoznaniu gdzie demokracja ? Nie wstyd wam ? Zmieni sie niedługo wladza w mieście i co będzie z wami ?
~Autor: INFORMACJA : Nie mozna dodawac na tym blogu komentarzy jest jakas ukryta blokada. Epoznaniu gdzie demokracja ? Nie wstyd wam ? Zmieni sie niedługo wl...
Można. Z tym, że widzę Jacka zaczynają blokować.
Śruba! Śrubki w mózgu coraz bardziej się poluźniają? Coraz głupsze teksty...
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~
zarejestruj /
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
codeimg
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
W razie problemów z dodaniem komentarza sprawdź czy Twoja przeglądarka ma włączoną obsługę ciasteczek.