Pogoda jutro Pogoda Poznań
71
HYDE PARK: Wyposażenie magazynu.
WASZE KOMENTARZE
[1]
Czy ktoś zna firmę, która specjalizuje się w budowie i produkcji wag najazdowych? Chodzi mi o firmę z naszego rejonu bo ogólnie udało się znaleźć http://www.wag-pol.pl/ tylko nie do końca chce się opierać na jednej ofercie z tego względu, że taka waga kosztuje całkiem dużo.
Hejka :) ja ze swojej strony polecam jeszcze zaopatrzyć się w magazynie w dobre oświetlenie. Jest wiele firm polecających różne oświetlenia ale firma ProfilLight Group http://ledlike.pl/ mają fajną ofertę oświetleń ledowych-kompleksowe projekty wraz z montażem. Sama właśnie szukam firmy i chyba jednak u nich zamówię.
Z zależności od tego, co w tym magazynie będzie, wyposażenie powinno być odpowiednio dostosowane.
Tak jak pisze Losa: wyposażenie zależy od profilu działalności. Inne będzie w magazynie z bielizną a inne z częsciami do maszyn. Uniwersalny a przydatny w każdym magazynie, to jest program do faktur. Ja mogę polecić https://afaktury.pl/ bo jest bardzo funkcjonalny. Można przetestować za darmo i się przekonac o jego przydatności.
Ja mogę polecić firmę która sprzedaje bramy - http://www.k3bramy.pl
Jeśli zamierzacie prowadzić magazyn to musicie znać też namiary na firmę sprzątającą, która w razie potrzeby usunie nieproszonych gości takich jak insekty i gryzonie. Amat http://amat.poznan.pl/ od wielu lat specjalizuje się w tej dziedzinie. Możecie mieć pewność ,że z ich doświadczeniem usuniecie problem na zawsze.
Firma http://www.jalama.pl oferuje wyposażenie sklepów i magazynów.
Hejka jeśli masz magazyn trzeba zadbać o techniczną obsługę obiektu. Codzienny serwis i konserwacja Instalacji budynkowych zminimalizuje wystąpienie awarii oraz obniży koszty eksploatacji. Firma Clar System- http://www.clarsystem.pl/serwis/techniczna-obsluga-budynkow/ to specjaliści w tej dziedzinie. Warto zaufać specjalistom.
Według mnie najlepiej pd razu rozeznać się w firmach i np. sprawdzić, co jeszcze w swojej ofercie ma ta firma: http://wagi-samochodowe.net.pl/
W http://www.e-regaly.pl/ znajdziecie też doskonałej jakości wyposażenie magazynów i sklepów.
Wszelkiego rodzaju palety, kontenery, skrzynki a nawet skrzynki do napoi, znajdziesz w https://www.schoellerallibert.com/pl/pro . Są to wysokiej jakości opakowania z tworzyw sztucznych. Lekkie i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Są wygodne w użytkowaniu i przydadzą się z pewnością w niejednym magazynie.
Na magazynie nie może zabraknąć dobrego systemu przywoławczego. W ten sposób pracownicy mogą komunikowąc się między sobą, a system przywoławczy pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu. Jak ktoś jest zainteresowany tym rozwiązaniem, polecam zajrzeć tu: http://www.lrspoland.pl/
Jeśli chodzi o system przywoływania np. wózków widłowych to polecam www.tibsystemy.pl/andon
Dla osób, które cenią sobie przede wszystkim bezawaryjne działanie to mogę polecić tę stronę http://gawag.pl/cyfrowa-technologia-mettler-toledo myślę, że przyda się każdemu, kto dopiero przymierza się do stworzenia własnego biznesu.
Ja bym wybrała te regały http://www.e-regaly.pl/pol_m_Regaly-magazynowe-1720.html.
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~
zarejestruj /
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
codeimg
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
W razie problemów z dodaniem komentarza sprawdź czy Twoja przeglądarka ma włączoną obsługę ciasteczek.