blogi.epoznan.plhttp://epoznan.pl/blogi-blog-578Skandal z ,,Animatornią". Czy twórcy ZAKŁADU trafią do ZAKŁADU KARNEGO?Wed, 22 Mar 2017 09:39:11 +0100item_news10774Anarchiści zorganizowali ,,ustawkę" i dostali łomot. Klub anarchistów zdemolowali anarchiści. SZOK.Fri, 17 Mar 2017 11:08:46 +0100item_news10737Tomasz Lewandowski przejmuje cmentarze. A jego klubowe koleżanki sprowadzają uchodźców do Poznania. Słowem Lewica szaleje!Wed, 15 Mar 2017 12:35:47 +0100item_news10726Psy czy Cyganie, kto okaże się ważniejszy dla Prezydenta Jacka Jaśkowiaka? Czy szczeniaczki powrócą do ,,przytulnych" domów?Mon, 13 Mar 2017 08:14:00 +0100item_news10704Czy Prezydent Jacek Jaśkowiak uczyni Poznań MIASTEM MIŁOŚCI? .N przetarła już szlak. Czy Jacek pójdzie za ciosem?Tue, 07 Mar 2017 13:42:31 +0100item_news10677W wyborczej desperacji Jaśkowiak z Lewandowskim ,,ukradli" mieszkania lokatorom. 3,5 tysiąca mieszkań.Wed, 01 Mar 2017 07:01:36 +0100item_news10641Jacek Jaśkowiak ogołocił poznańskie festiwale. I został sponsorem Krystyny Jandy. Capnęła 500 tys. zł.Thu, 23 Feb 2017 17:05:48 +0100item_news10602Prezydent Tomasz Lewandowski i Piotr Żytnicki szukają ,,Złego Lokatora". Jak Magistrat Poznania i GW walczą o WOLNOŚĆ SŁOWA.Sun, 19 Feb 2017 13:54:58 +0100item_news10571Jarosław Pucek, tajna broń Jacka Jaśkowiaka przed wyborami samorządowymi. Robi się ciekawie.Fri, 17 Feb 2017 06:57:02 +0100item_news10566Dlaczego Piotr Żytnicki nęka inwestorów z Warszawy? Czy liczy na łapówkę ? Gwiazda GW znów pośmiewiskiem internautów. Tue, 14 Feb 2017 19:56:36 +0100item_news10542