blogi.epoznan.plhttp://epoznan.pl/blogi-blog-517Prognoza na koniec tygodnia (14-16 lipca)Fri, 14 Jul 2017 06:58:43 +0200item_news11338Niż, opady deszczu i burze! (12 lipca i noc 12/13)Wed, 12 Jul 2017 07:20:40 +0200item_news11330Prognoza na wtorek (11 lipca)Tue, 11 Jul 2017 07:09:13 +0200item_news11327Gorący, "parny" poniedziałek i silne burze! (10 lipca)Mon, 10 Jul 2017 06:58:27 +0200item_news11321Prognoza na niedzielę (9 lipca)Sun, 09 Jul 2017 08:40:49 +0200item_news11319Płytki niż, opady deszczu i burze! (7 lipca)Fri, 07 Jul 2017 07:08:36 +0200item_news11313Pogodny czwartek (6 lipca)Thu, 06 Jul 2017 06:53:25 +0200item_news11309Chłodna środa (5 lipca)Wed, 05 Jul 2017 06:51:55 +0200item_news11305Prognoza na wtorek (4 lipca)Tue, 04 Jul 2017 06:54:21 +0200item_news11299Nocne opady deszczu i prognoza na piątek (30 czerwca)Thu, 29 Jun 2017 20:24:50 +0200item_news11289