Jan Urban: narzuciliśmy wysokie tempo

Jan Urban był zadowolony nie tylko z wyniku, ale i z postawy piłkarzy Lecha Poznań w sobotnim spotkaniu z Górnikiem Łęczna. - Kibice zobaczyli naprawdę bardzo dobre spotkanie - stwierdził szkoleniowiec Kolejorza.

Mistrz Polski pokonał przedostatni zespół ekstraklasy 1:0. - Wydaje mi się, ze kibice zobaczyli naprawdę bardzo dobre spotkanie, obfitujące w wiele sytuacji bramkowych. W pierwszej połowie mieliśmy kilka okazji i dopiero za czwartym razem Nicki zmieścił piłkę w siatce. Wydaje mi się, że pierwsza część meczu była jedną z lepszych, jaką dotychczas zagraliśmy - powiedział Urban, cytowany przez lechpoznan.pl.

W drugiej połowie gospodarze mieli kilka okazji do wyrównania. Dobrze spisywał się jednak Jasmin Burić. - Narzuciliśmy wysokie tempo, dlatego pod koniec trochę opadliśmy z sił, co skutkowało kontrami rywali. Było widać, że jedna i druga drużyna chciała to spotkanie wygrać, bo remis nikogo nie zadowalał. My graliśmy o dwa punkty, które po podziale dają nam kontakt z czołówką. Cel osiągnęliśmy. Nie było łatwo, ale jesteśmy zadowoleni z wyniku - analizował szkoleniowiec.

Jest ostrzeżenie IMGW pierwszego stopnia. Również dla Poznania!